Uverejnené

Príbeh lásky vo víre veľkomesta

V svadobnom editoriáli Príbeh lásky vo víre veľkomesta vás spolu so Svadobným magazínom Moliére zavedieme do samotného srdca stovežatej Prahy. Objavíte v ňom spojenie ruchu veľkomesta a svadby s nádychom elegancie, extravagancie a luxusného šarmu. Prejdite sa týmto príbehom,kde sa krása a sofistikovanosť stretávajú s moderným mestským prostredím, vytvárajúc nezabudnuteľnú atmosféru pre váš veľký deň.

Luxusné miesto: Almanac X Alcron Prague

Len niekoľko krokov od Václavského námestia sa nachádza lifestylový hotel Almanac X Alcron Prague, ktorý vás očarí autentickou kuchyňou, jedinečným dizajnom a nádhernými výhľadmi na mesto. Navyše, mramorové schodisko, izby navrhnuté slávnymi dizajnérmi a elegantný, čistý dizajn vás určite ohromia. Hotel je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú luxus a komfort v srdci Prahy.

Elegantné svadobné šaty a doplnky

Nevesta má oblečené jednoduché, no nesmierne pôvabné šaty, ktoré vám vyčarujú dokonalú postavu. Jej dokonalý vzhľad podčiarkujú extravagantné náušnice. Každá z nich má jedinečnú veľkosť a je ručne vyrobená zo stoviek malinkých korálok. Spolu so závojom posiatym perlami a dlhými rukavicami dodávajú celému jej vzhľadu dotyk sofistikovanosti.

Ženích má oblečený celočierny oblek s vestou a kravatou z dielne Moliére. Ak patríte k ľuďom, ktorí považujú čierny oblek za vec večerných akcii a pohrebov vedzte, že sa čoraz častejšie stáva voľbou aj na svadobné oblečenie. Vyzerá nadčasovo, elegantne a hlavne neodolateľne. 

Kvety a dekorácie

Kvety v odtieňoch farby magenta kúzelne zhmotnili atmosféru romantiky. Ich intenzívna farba zanecháva nezabudnuteľný dojem.

Táto svadobná inšpirácia v centre Prahy nám pripomína, že krása a harmónia a príbeh lásky má svoje miesto aj vo víre veľkomesta.

Ďakujem za možnosť opäť spolupracovať na takomto nádhernom projekte a už teraz prezradím, že čoskoro sa môžete tešiť na ďalšie. Dajte mi vedieť, ako sa vám táto inšpirácia páčila ♥

Z.

Dodávatelia, ktorí sa na tejto inšpirácii podieľali:
Miesto: Almanac x Hotel Prague
Fotograf: Jan Dikovský
Kamera: Reacted Media Weddings
Svadobné šaty: Love Spell Bridal
Oblek: Moliére store
MuaH: Dominika Schvalová stylistka
Tlačoviny: Michaela Röhrl
Kvety: Květiny Karol
Náušnice: Zuzana Barčáková
Ozdoba do vlasov: Maddam šperky
Prstene: Samek Diamonds
Župán a košielka: Shine & Shine official
Podväzok: Me & My Weddings