O značke

Zuzana Barčáková je slovenská šperkárka, ktorá vyrába šperky technikou soutache – šujtáš. Pod jej značkou Bazu vznikajú šperky, ktoré si získavajú pozornosť svojou kvalitou, vzormi a farebnosťou. Každý kúsok v sebe nesie tajomstvo poctivej ručnej práce. Jej filozofiou je prinášať vám do detailov prepracované šperky vyrobené z najkvalitnejších materiálov a originálny dizajn.

Tieto šperky pomôžu každej žene rozvinúť svoju krásu do rafinovanej podoby, na ktorú sa nezabúda ♥ Zuzana verí, že krása sa nenosí, krása sa musí stať našou súčasťou. Aj preto ku každému originálu pristupuje s rešpektom voči jeho budúcej majiteľke.

Zuzana Barčáková is a Slovak jewellery designer who uses soutache embroidery and represents the brand of Bazu.

Bazu – it is quality, patterns and amazing colours that all together make this jewellery irresistible. The pieces are made of silky textile cords, Swarovski crystals, Czech and Japanese beads and natural gemstones.

Every item is a masterpiece with a secret of devoted handiwork. This jewellery will help every woman find and express the sophisticated side of beauty that becomes unforgettable.

Exclusive embroidered jewelery from the heart of Europe.