Sada 2 elegantných ozdôb do vlasov pre nevesty Amélia

60,00 

Novinka!
Kategória:

Popis

Jemné ozdoby do vlasov pre nevesty z kolekcie Amélia

Predstavujeme vám sadu 2 elegantných ozdôb do vlasov pre nevesty Amélia pre nevesty, ktoré dokonale dotvoria váš svadobný vzhľad. Tieto jemné a rafinované ozdoby sú navrhnuté tak, aby priniesli do vášho účesu nádych romantiky a sofistikovanosti. Sú zdobené jemnými perličkami a priesvitnými korálkami, doplnené drobnými lístkami v teplých odtieňoch ružovej a bielej farby, čo dodáva celej kompozícii prírodný a jemný vzhľad.

Ideálny doplnok pre svadobné účesy

Každá ozdoba je starostlivo tvarovaná do podoby vetvičiek, ktoré sú zdobené drobnými kvietkami a lístkami v jemných odtieňoch ružovej a bielej farby. Tento dizajn dodáva ozdobám prirodzený a éterický vzhľad. Ideálne na upevnenie do svadobného účesu, či už máte voľné vlny, elegantný drdol alebo iný štýl. Ozdoby sa ľahko pripínajú pomocou vláseniek, ktoré zaručujú bezpečné držanie počas celého dňa. Ak by ste chceli iný typ uchytenia, napíšte nám správu. Ozdoby  môžete kombinovať podľa vašich predstáv a prispôsobiť tak svoj svadobný účes.

Tieto vlasové aplikácie sú ideálne pre nevesty, ktoré hľadajú originálny doplnok do svojho svadobného účesu. Vďaka ich flexibilite sa dajú ľahko prispôsobiť rôznym účesom a dodajú Vášmu vzhľadu šmrnc a eleganciu.

Veľkosť vetvičky: cca 11 cm + vlásenka